Archiwum wydarzeń

Warsztaty z dietetykiem

 

Warsztaty dietetyczne

mgr Helena Nikoniuk

14,15,16 lipiec 2022

 

Zapraszamy na warsztaty dietetyczne.

Niedaleko od Bielska Białej w schronisku Chatka na Rogaczu SST_Rogacz organizujemy 3-dniowe spotkanie, które ma na celu wprowadzić nas w tajniki zdrowej i prostej kuchni do stosowania na co dzień.

Uczestnicy warsztatów będą samodzielnie przygotowywać posiłki z dostarczonych przez organizatora produktów, nauczą się jak zdrowo komponować lunch-box i zadbać o siebie podczas intensywnych dni pracy.

Każdy z uczestników otrzyma komplet przepisów oraz będzie miał możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji dietetyka oraz analizy składu ciała.

Piękne okoliczności przyrody i miejsca pobytu na 685 m n.p.m., zachęcają do pieszych wycieczek i relaksu na polanie. Dla chętnych zorganizowana będzie gimnastyka z elementami jogi, wycieczka piesza na Magurkę oraz Czupel.  Pozostałe osoby, które zostaną na miejscu będą mogły wziąć udział w szkoleniu carvingu.

 

W czwartek przyjeżdzający do Wilkowic będą odbierani o godz.17.00 i 18.00.

Rozpoczynamy od spotkania integracyjnego przy grillu.

W piątek zapraszamy na gimnastykę przed śniadaniem o 7.30 a następnie przygotowujemy oraz jemy śniadanie i zaczynamy warsztaty.
Przygotowanie posiłków przez uczestników jest integralną częścią warsztatów, tak aby w domu po powrocie nie było wątpliwości co i jak należy zrobić.

Po południu zapraszamy na wycieczkę pieszą lub na warsztaty carvingu.

W sobotę planowane są konsultacje indywidualne i relaks na polanie.

Po obiedzie ok godz.14.00 żegnamy się
i odwozimy do samochodów.

 

Cena to 380 zł za osobę, zawiera ona koszt noclegu, wyżywienia oraz szkolenia.
Cena nie zawiera transportu do Wilkowic.   Z parkingu w Wilkowicach przy ul.Harcerskiej zapewniamy dojazd na miejsce noclegu na Rogaczu.

Szkolenie ma tylko 10 miejsc, toteż decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia proszę dokonywać na adres:
email: helena.nikoniuk@dietetykarodzinna pl
tel 602454929

 


  Pobierz plakat wydarzenia