Archiwum wydarzeń

Wianki na rogach

 

 
Aktualizacja: 
Drodzy, koncert z przyczyn niezależnych został odwołany jednak zapraszamy do Chatki na weekend. Będzie ognisko i miłe towarzystwo.
 
**********************************
Kochani, zapraszamy na koncert Psio Crew, który odbędzie się 24 czerwca na przepięknej polanie Beskidu Małego, na zboczach góry
Rogacz, pod Chatką Studencką. Miejsce urokliwe z niepowtarzalnym widokiem. Zapraszamy w nasze strony na wyjątkową noc świętojańska.
 
🟢 W planach wydarzenia:
 
📌 Piątek 24.06
✔ 19:30 Witacka - otwarcie, trąbity pasterskie,
✔ 20: 00 Kapela góralska Straconka
✔ 20:30 Psio Crew / elektro-góralskie granie
✔ 22:00 świętojańskie muzykowanie przy watrze
 
📌 Sobota 25.06
✔ 8:30 spacer po rosie / zbieranie ziół / bezpłatne /
✔ 11.00-12.30 cz 1, przerwa na kawę i ciacho godz.13.00- 14.30 cz.2.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty wokalne "Śpiewanie na polanie" Prowadzące: @Brygida Sordyl (@Akademia Folkloru), @Katka Sz (@Psio Crew). Program warsztatów- integracja poprzez oddech w naturze, podróż ku korzeniom głosu, rozgrzewka wokalna, pieśni zielne, polanowe, janowe. Ilość miejsc ograniczona (grupa docelowa 12- 15 osób).
 
Cena promocyjna 🙂 100 od osoby 🙂 zapisy mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ucieszmy się razem śpiewaniem! Chodźcie razem na polanę..
✔ 21:30 kino na polanie.
 
Gospodarze przygotowali noclegi w @SST Rogacz. Można także za symboliczne dutki wynająć miejsce pod namiot na polanie. Zostańcie w górach na noc, zostawcie troski w dolinach i spędzicie ten czas w spokoju, w byciu razem, przy żywym ogniu i muzyce. W sobotę rano,
budzi nas rosa. Katka z PsioCrew zaprasza na polanę, na bosy, orzeźwiający spacer po rosie, zbieranie ziół, dobrych kojących chwil
i dźwięków. Zróbmy to tak, by było bez pośpiechu, zaplanujcie ten weekend na Beskid Mały, jak się Wam spodoba, to zostajemy razem do niedzieli. Niech nas prowadzi naturalnie prawda tego miejsca. Wszystko zależy od Was, jeżeli zaczarujemy i będzie to dobry czas, to za rok stworzymy razem coś więcej, coś jeszcze bardziej wartościowego, a Wy będziecie z nami w tym kreowaniu od początku, taka idea 🙂.
Zapraszamy na POLANĘ .
 
🟢 Bilety:
 
✔ 50 zł - koncert
✔ 40 zł - nocleg w schronisku*
✔ 20zł - nocleg w namiocie*
* 1 noc / 1 osoba
✔ 100 zł - warsztaty białego śpiewu zapisy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
🟢 Rezerwacje:
 
Mimo, iż Chatka jest dość elastyczna, nie wszyscy się w niej zmieszczą. Oferujemy także noclegi w namiotach wojskowych, ale równie dobrze możesz przyjechać ze swoim namiotem.
 
O możliwości noclegów w Chatce decyduje kolejność zgłoszeń.
 
✔ W Chatce dysponujemy 35 miejscami noclegowymi.
✔ Pozostałe osoby poprosimy o przywiezienie namiotów.
 
Aby dokonać rezerwacji wyślij e-mail na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
W e-mail podaj:
✔ ilość osób
✔ telefon kontaktowy
 
Do 2 dni wyślemy Ci informacje jakimi miejscami noclegowymi dysponujemy.
 
W ciągu tygodnia od potwierdzenia rezerwacji dokonaj wpłaty na konto SST Rogacz:
35 1050 1243 1000 0090 8129 4432
W tytule przelewu wpisz koniecznie:  "Wianki na Rogach"
 
 
Jeśli Masz jakiekolwiek pytania dzwoń/sms/mail:
tel. 600 424 969 Olek
668 842 496 Maciek
 
Do zobaczenia na ROGACZU.
 

 
🎶 Prezentacja wykonawców:
 
PSIO CREW zagra w składzie:
  • Anna Dobija - skrzypce prym
  • Katka Dyga - Szymonowicz - śpiew
  • Dawid Broszczakowski - klawisze, elektronika, instrumenty pasterskie
  • Krzysztof Pyter - skrzypce sekund, śpiew
  • Mikołaj Stachura - perkusja
  • Piotr "Yoyo" Jakimów - gitara, sampler
  • Maciej Szymonowicz - kontrabas, śpiew, rap
Psio Crew, to muzyka, która powstała z potrzeby tworzenia oraz z radości poruszania się w otwartej przestrzeni muzyki jednoczącej stary i nowy czas.  Zespół w trakcie 18 lat działalności, koncertował na najważniejszych festiwalach, m.in. Siget Festival (Budapeszt, Węgry), Fusion Festival (Larz, Niemcy), Open’er Festival (Polska), Przystanek Woodstock (Polska), One Caucasus (Gruzja), Colours of Ostrava (Czechy).
Kapela Psio Crew reprezentowała Polskę w Izraelu na festiwalu Jerusalem Art&Craft Fair oraz podczas dni polskich w Baku w Azerbejdżanie. Zespół wystąpił również w słynnym klubie jazzowym Porgy&Bess w Wiedniu, na Lotos Jazz Festiwal Zadymka Jazzowa w
Bielsku-Białej oraz w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie.
W 2006 r. grupa otrzymała pierwszą nagrodę w konkursie IV Wielka Majówka Tatrzańska w Zakopanem oraz III nagrodę podczas konkursu organizowanego przez Polskie Radio w ramach festiwalu „Nowa Tradycja”. W 2007 r. zespół otrzymał Machinera, nagrodę
przyznawaną przez miesięcznik Machina za interesujący debiut muzyczny, w 2008 roku Psio Crew zostało nominowane do Fryderyka w
dwóch kategoriach: Album Etno/Folk i Nowa Twarz Fonografii.
 
Kontakt do wykonawców:
Psio Crew 668842496 Maciek
 

Dyskusja i zgłoszenia od strony funpaga SST